Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  audreyrose407980725's Rating My Rating
1
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Step Up 2 the Streets 5.0 Stars
i love this movie i love you boy chase he is so cute
Click to Rate
3
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
ive seen it its so awsome i love the boy chase hes so cute
Click to Rate
4
Cars (2006,  G)
Cars 4.5 Stars
ya i half the movie and its good but not that much
Click to Rate
5
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
High School Musical 2 4.5 Stars
i love this movie its so cool
Click to Rate
6
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year Want To See
i want to so it so bad
Click to Rate
7
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical 2.5 Stars
i love this movie but not as good as the 2nd one
Click to Rate
8
Haunted House (2004,  Unrated)
Haunted House 5.0 Stars
you dont like this movie then your wierd i loved this movie
Click to Rate
9
Home Alone (1990,  PG)
Home Alone 5.0 Stars
i love this movie ,ihalf this movie its awsome the lil boy is like a midget adoult
Click to Rate
10
Home Alone 2: Lost in New York (1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
i love this movie also its so cool haha
Click to Rate
11
Fat Albert (2004,  PG)
Fat Albert 5.0 Stars
I love this movie,infact i just watched it last night
Click to Rate
12
Beverly Hills Chihuahua (,  Unrated)
Beverly Hills Chihuahua 5.0 Stars
i love this movie so very much its like so cute.ahhhhhh.this is the cutest movie ever and i cant stop saying it
Click to Rate
13
Monsters, Inc. (2001,  G)
Monsters, Inc. 3.5 Stars
i love this movie its so cute,but kind of wired,lol
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments